Сьогодні 23 червня 2025 р.

Куде – новий головний тренер «Алавеса»

Керівництво «Алавеса» наважилося на оргвисновки після семи поразок у десяти останніх матчах, а також домашньої нічиєї в минулому турі Ла Ліги з «Леганесом». Як повідомляє офіційний сайт іспанського клубу, в «Алавесі» вирішили змінити тренера – мадридський фахівець Луїс Гарсія Плата більше не працюватиме з командою. Сумарно в клубі з Віторії коуч Плата провів 108 матчів, влітку 2023 року вивів «Алавес» у Ла Лігу, а за підсумками минулого чемпіонату Іспанії команда фінішувала в топ-10.

Клуб подякував тренеру за роботу та відданість своїй справі, а виправляти становище покликали 50-річного аргентинця Едуардо Куде. Цей тренер має досвід роботи в Ла Лізі – наприклад, 2020 року очолив «Сельту» та, працюючи з командою з Віго впродовж трьох сезонів (близько 80 матчів у рамках Ла Ліги), був дуже близький до потрапляння в єврокубки.

«Алавес» і Едуардо Куде домовилися про контракт до кінця сезону з можливою пролонгацією угоди ще на один сезон. Помічниками 50-річного аргентинського коуча в клубі з Віторії стануть Патрісіо Графф і Карлос Мігель Фернандес, а також два тренери з фізпідготовки – Октавіо Манера і Гвідо Кретарі.

Нагадаємо, основних успіхів на тренерській ниві, Едуардо Куде домігся в Південній Америці – з «Расінгом» (Авельянеда) вигравав Суперлігу Аргентини і Трофей чемпіонів, а також двічі грав у фіналі Кубка країни. Також у трудовій книжці Куде значиться робота в «Росаріо Сентрал», мексиканській «Тігуані» і бразильських «Атлетико Мінейро» та «Інтернасьонале» з Порту-Алегрі.

3 грудня 2024 17:41







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 38-й тур. Реал – Реал Сосьєдад. Огляд матчу

 

24 травня 2025 21:30

Іспанія, 36-й тур. Еспаньол – Барселона. Огляд матчу

 

16 травня 2025 09:00

Іспанія, 36-й тур. Реал – Мальорка. Огляд матчу

 

15 травня 2025 09:30