Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Іспанія, 33-й тур. Лас-Пальмас – Жирона 0:2. Довбик забив, Циганков повернувся

«Жирона» перемогла в гостях вперше з 28 січня. Для цього не знадобилося якогось неймовірного футболу. Суперник каталонців, «Лас-Пальмас», програв усі 5 останніх матчів і, по правді, показує найгірший футбол у Ла Лізі у 2024 році.

Сьогодні остров'яни розпочали із заробленого пенальті, коли Молейро спіймав на протиході Давіда Лопеса, але Сандро з точки пробив в обличчя (!) Гассанізі – і більше нічого цікавого від господарів ми не побачили. Один удар здалеку в поперечину, багато пустого володіння – коротше, ні про що.

«Жирона» теж не виблискувала, але атакувала все ж хитріше, і на 25-й хвилині Еріка Гарсію довелося «валити» на стандарті. Пенальті! Довбик з точки не забив, але Давід Лопес набіг і відкрив рахунок на добиванні – 0:1.

Перед перервою Артем міг забити з гри, але лівою після навісу пробив погано.

Далі початок другого тайму – і знову пенальті для «Жирони». Тепер Коуто накрутив відразу двох, і Мармоль наступив Яну на ногу. Довбик не злякався і пішов бити повторно – і таки забив. Щоправда, удар знову залишав бажати кращого, але пощастило.

Коли Артем святкував свій м'яч, на табло була лише 57-ма хвилина, але за фактом гра в цей момент завершилася, адже одні більше не хотіли, а інші не могли. Цілу годину сміттєвого часу ми побачили на Канарах. Із цікавого – лише повернення Віктора Циганкова після травми. Вінгер, що одужав, отримав сьогодні 20 хвилин.

У таблиці «Жирона» після перемоги тимчасово піднялася на 2-е місце з 71 очком. У «Лас-Пальмаса» - 37 балів та 13-те місце завдяки ударному першому колу.

ЛАС-ПАЛЬМАС – ЖИРОНА – 0:2
Голи: Давід Лопес (26), Довбик (57, з пенальті)
Лас-Пальмас: Вальєс, Суарес (Мунір, 63), Коко, Мармоль, Сінкгравен (Серхі Кардона, 63), Парк, Муньйос (Беніто Рамірес, 81), Перроне (Фабіо Гонсалес, 78), Кіріан Родрігес, Молейро, Сандро (Марк Кардона, 63).
Жирона: Гассаніга, Ерік Гарсія, Давід Лопес, Блінд, Гутьєррес, Еррера (Арнау, 89), Алейш Гарсія, Коуто (Порту, 70), Мартін (Соліс, 89), Савіо (Торре, 80), Довбик (Циганков, 70).
Попередження: Кіріан Родрігес (39), Мармоль (45+3) –  Довбик (37), Еррера (39), Коуто (69).

27 квітня 2024 17:16