Сьогодні 27 серпня 2025 р.

Федеріко К'єза дуже близький до переходу в «Барселону»

Італійський вінгер Федеріко К'єза дуже близький до переходу в «Барселону», повідомляє Джанлука Ді Марціо. Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість 26-річного футболіста у 35 мільйонів євро.

Раніше повідомлялось, що «блауграна» пропонує за К'єзу 13 мільйонів євро. Сам гравець готовий, заради переходу в каталонський клуб, знизити свої зарплатні вимоги до 4 мільйонів євро в рік.

Після того, як «Барселоні» не вдалося підписати Ніко Вільямса та Рафаеля Леау, Федеріко К'єза є пріоритетом для каталонців на проблемну позицію вінгера.

Раніше, коуч «Ювентуса» Тьяго Мотта заявляв, що італійський нападник не входить в плани туринського клубу.

У сезоні-2023/24 К'єза провів за «Ювентус» в Серії А 33 матчі, в яких забив 9 голів і віддав 2 гольові передачі.

24 серпня 2024 22:49







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 2-й тур. Ов'єдо – Реал. Огляд матчу

 

25 серпня 2025 09:20

Іспанія, 2-й тур. Вільярреал – Жирона. Огляд матчу

 

24 серпня 2025 23:12

Іспанія, 2-й тур. Леванте – Барселона. Огляд матчу

 

24 серпня 2025 10:14