Сьогодні 1 травня 2026 р.

Гранди АПЛ вишикувалися в чергу за Ольмо

«Манчестер Сіті», «Манчестер Юнайтед» та «Ліверпуль» зацікавлені у послугах 26-річного атакуючого півзахисника «РБ Лейпциг» Даніеля Ольмо після його вдалого виступу на Євро-2024 у складі збірної Іспанії. Про це повідомляє Sport.es.

За інформацією ресурсу, «Манчестер Сіті» бачить в Ольмо заміну атакуючому хавбеку Кевіну Де Брюйне в тому випадку, якщо він ухвалить рішення виїхати до Саудівської Аравії цього літа. Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг вважає, що Ольмо здатний виконати в його команді ту роль, яку не вдалося реалізувати Донні ван де Беку.

На Євро-2024 півзахисник взяв участь у шести матчах, у яких він відзначився трьома голами та двома результативними передачами. Згідно з інформацією, представленою на порталі Transfermarkt, ринкова вартість Ольмо складає 60 мільйонів євро.

20 липня 2024 16:56







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок Іспанії, фінал. Атлетико – Реал Сосьєдад. Огляд матчу

 

19 квітня 2026 09:15

Іспанія, 31-й тур. Реал – Жирона. Огляд матчу

 

11 квітня 2026 10:55

Іспанія, 30-й тур. Атлетико – Барселона. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 09:30