Іспанія, 14-й тур. Райо Вальєкано – Барселона 1:1. Криза чемпіона триває

«Барселона» не виграла третій матч з останніх п'яти у всіх турнірах. Так, це криза.

Команди обмінялися моментами на старті – у «Барси» не встиг вдарити Левандовськи, у «Блискавок» же небезпечно бив Валентін, але Іньякі Пенья, що міняв травмованого тер Стегена, був на місці.

Далі було хвилин 20-25 «ні про що» – одні катали м'яч, інші тримали оборону.

І ось після цього раптом стався гол. Унаї Лопес наважився на удар метрів з 30-ти і не прогадав - м'яч просвистів повз всіх у штрафному, заставши Пенью зненацька.

Паралельно у «Барси» Ферран Торрес не забивав навіть із 10 метрів. І що робити Хаві? Лише випускати форвардів та бігти вперед. В принципі, так він і зробив, але Жоау Фелікс швидше зображував присутність, ніж грав. Фермін та Гюндоган теж не особливо допомагали. М'яч, як і раніше, застрявав у середині.

Від поразки «Барсу» врятувала відсутність у «Райо» контргри після перерви. Камельйо провалився, Трехо втомився, де Фрутосу теж не завадила б заміна – і в результаті отримали 0 небезпечних атак за 45 хвилин.

Навіть слабка, розбалансована Блауграна такому стерильному опоненту забила – це Бальде навісив на Левандовськи, якого в останній момент випередив Лежен. Буває.

Враховуючи підсумкові 1:1, навряд чи француз сильно засмутився. «Райо» знову зупинив гранда – і в таблиці він 8-й з 19 очками. У «Барси», у свою чергу, 31 бал, і це 3-тє місце навіть при тому, що «Реал» та «Жирона» свої матчі 14-го туру ще не грали.

РАЙО ВАЛЬЄКАНО – БАРСЕЛОНА – 1:1
Унаї Лопес (39) – Лежен (82, автогол).
Райо Вальєкано: Димитрієвськи, Балью, Мумін (Сісс, 75), Лежен, Еспіно, Паласон, Унаї Лопес (Рацу, 78), Валентін, де Фрутос (Бебе, 69), Камельйо (Фалькао, 75), Трехо (Кіке Перес, 68).
Барселона: Пенья, Канселу, Крістенсен, Іньїго Мартінес, Бальде, де Йонг, Ромеу (Гюндоган, 55), Педрі (Фермін Лопес, 75), Ямаль (Рафінья, 75), Левандовськи, Ферран Торрес (Жоау Фелікс, 55).
Попередження: Еспіно (64), Унаї Лопес (70) – Педрі (31), Ромеу (51).

25 листопада 2023 17:38