Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Кубок короля. Жирона – Райо Вальєкано 3:1. Переможне повернення Циганкова

Гнітюча нічия в Альмерії підкосила віру фанатів «Жирони» у диво, і сьогодні команда постаралася її повернути.

Так, це Кубок, і обидві команди грали напіврезервними складами, але головне – настрій та якість футболу, а вони з'явилися знову. «Райо» був переможений вже за півгодини – його позбавили м'яча та знищили на високій швидкості.

Крістіан Порту – ось хто герой. Вінгер двічі результативно прострілив на Стуані та Блінда, а ще заробив пенальті.

«Райо» почав відповідати лише перед перервою, і якщо де Фрутос влучив у перекладину, то Нтека скористався помилкою Соліса сповна – 3:1.

У другому таймі Мічел досить ризиковано почав прибирати з поля основу з прицілом на Ла Лігу, поки «Блискавки» навпаки випускали всіх своїх лідерів. Це серйозно загострило обстановку біля воріт Хуана Карлоса, але на допомогу «Жироні» прийшла жахлива форма форвардів «Райо».Не просто так ця команда забиває менше голу за матч у Прімері – Нтека та де Томас показали причину.

Щодо наших, то Артем Довбик, як і належить основному, Кубок пропускав, а ось Віктор Циганков вперше після травми вийшов в сонові та отримав 60 хвилин, але вистачило його десь на 45. Травма ще позначається, втім, навіть зараз українець розігнав атаку на перший гол, був корисним у комбінаціях та небезпечно пробив з лінії штрафного. Непоганий перформанс.

1/8 фіналу Кубка короля. Жирона. «Монтіліві»

ЖИРОНА – РАЙО ВАЛЬЄКАНО – 3:1
Стуані (15, 19, з пенальті), Блінд (26) – Нтека (36).
Жирона: Хуан Карлос, Арнау (Коуто, 46), Хуанпе (Якобішвілі, 46), Блінд, Гутьєррес - Соліс (Мартін, 75), Еррера (Алейш Гарсія, 60), Циганков (Валері, 60), Порту, Савіо, Стуані.
Райо Вальєкано: Карденас, Рацу, Мумін, Паскуаль, Чаваррія - Паласон (Трехо, 67), Валентін (Посо, 82), Унаї Лопес, де Фрутос (Фалькао, 75), де Томас (Альваро Гарсія, 67), Нтека.
Попередження: Стуані (45+2) – Нтека (45+2).

18 січня 2024 00:35