Сьогодні 2 березня 2026 р.

Піке скасував свій контракт – «Барселона» може зареєструвати новачків

Жерар Пике знову простягнув руку на допомогу «Барселони». Він скасував свій контракт, і тепер клуб може зареєструвати всіх своїх новачків.

Цей контракт був підписаний у жовтні 2020 року за попереднього президента клубу – Хосепа Бартомеу. Згідно з його умовами, Пiке було гарантовано 28 мільйонів євро, він також міг заробити ще 12 мільйонів євро у вигляді бонусів.

Пiке погодився зробити поступки, скасувати контракт і підписати новий із зниженою зарплатою. Завдяки цьому, Барселона зможе оголосити всіх новачків команді, підписаних цього літа. До цього клуб не міг цього зробити через проблеми зі стелею зарплати.

Цього літа каталонці підписали захисників Андреаса Крістенсена та Жюля Кунде, півзахисників Френка Кессі та Рафінью, а також нападника Роберта Левандовського. Крім того, клуб перепiдписав півзахисника Сергі Роберто та нападника Усмана Дембеле, попередні контракти з клубом у яких закінчилися.

10 серпня 2022 22:46







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 26-й тур. Жирона – Сельта. Огляд матчу з голом Ваната

 

02 березня 2026 00:30

Іспанія, 26-й тур. Барселона – Вільярреал. Огляд матчу

 

28 лютого 2026 22:49

Іспанія, 25-й тур. Алавес – Жирона. Огляд матчу з голами Ваната та Циганкова

 

24 лютого 2026 09:15