Сьогодні 16 квітня 2026 р.

Ванат – у п'ятірці найнебезпечніших нападників за версією DataMB

Форвард іспанської «Жирони» та збірної України Владислав Ванат посів четверте місце в рейтингу найнебезпечніших нападників за версією аналітичного порталу DataMB.

Експерти оцінили гру всіх форвардів, які виступають в чемпіонатах Англії, Німеччини, Іспанії, Італії та Франції. Головним критерієм став показник очікуваних голів на один удар (метрика xG/Shot).

Ванат розмістився на четвертій позиції з показником 0,28 бала, розділивши це місце з представником англійського «Ньюкасла» Ніком Вольтемаде.

Лідером рейтингу став Крістофер Нкунку з «Мілана» (0.35), другим йде Лукас Нмеча з «Лідса» (0.34), а замкнув трійку футболіст «Айнтрахта» Йонатан Буркардт (0.32).

undefined

Один із найсильніших форвардів світу, футболіст збірної Англії Гаррі Кейн, який захищає кольори мюнхенської «Баварії», опинився на 12-й позиції.

17 березня 2026 23:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 31-й тур. Реал – Жирона. Огляд матчу

 

11 квітня 2026 10:55

Іспанія, 30-й тур. Атлетико – Барселона. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 09:30

Кубок Англії, 1/4 фіналу. Саутгемптон – Арсенал. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 09:15