Мічел: «Ми не змогли доставити м'яч Довбику»

Наставник «Жирони» Мічел Санчес підсумував виліт своєї команди від «Мальорки» (2:3) у чвертьфіналі кубкового турніру.

«Гра показала, що ми команда, яка може програвати – таких клубів зараз мало, ми не поступалися чотири місяці.

Але на відміну від поразки «Реалу» цей програш болючіший, бо ми не зможемо продовжити виступ у турнірі. Ми повинні тепер добре відіграти у Ла Лізі, оскільки це наш останній шанс потрапити у єврокубки.

У грі з «Мальоркою» у нас був відсутній баланс, ми шукали варіанти доставити м'яч до Довбика, але невдало. Труднощі завжди є, гра була непростою, шкода, що не вдалось досягнути позитивного результату. Проти «Сельти» ми постараємося зіграти якнайкраще, щоб перемогти», – цитує Мічела L`Esportiu.

Нагадаємо, у чвертьфіналу Кубка Іспанії «Жирона» поступилась «Мальорці» з рахунком 2:3 – на 35-й хвилині каталонці «горіли» 0:3. Віктор Циганков з'явився в основі і зіграв 60 хвилин. Артем Довбик вийшов на другий тайм і відзначився асистом у доданий час.

25 січня 2024 10:24

Кубок Іспанії, 1/4. Мальорка – Жирона 3:2. Далі – без Довбика та Циганкова
24 січня 2024 22:43