Сьогодні 17 жовтня 2024 р.

Іспанія, 8-й тур. Осасуна – Барселона 4:2. Непереможених більше нема

«Барселона» вперше в сезоні програла в рамках Ла Ліги – і рахунок абсолютно по грі.

Гансі Фліка можна зрозуміти – графік щільний, він хотів дати відпочинок частині основи, і так на лавці опинилися Ямаль, Рафінья, Іньїго, Бальде. Укупі з травмами Гаві, Френкі, Араухо, Крістенсена, Ольмо, Ферміна, тер Стегена це послабило склад «Барси» до невпізнання.

За весь перший тайм вона навіть по воротах не пробила – уявляєте таке?

Замість звичних атак «Барса» пропускала акції суперника. На 18-й хвилині Сарагоса пробіг флангом Кунде і навісив точно на Будимира – це 1:0.

На 28-й хвилині Браян уже сам втік у контратаку, легко оббіг Серхі Домінгеса, обіграв Пенью і закотив м'яч у ворота – 2:0.

На початку другого тайму було видно, що Флік потужно поговорив із командою в перерві. Навіть без замін «Барса» підняла темп, створила кілька гострих моментів. Якщо й був період, коли вона могла повернутися в матч, то саме близько 55-ї хвилини, але Левандовський і Ферран не забили з близької відстані, а курйозного м'яча Пау Віктора, найкращого бомбардира «Барси-Б» у минулому сезоні, не вистачило.

Так, він використав помилку Еррери, але вже на 70-й хвилині «Осасуна» втекла в чергову контратаку, і безпорадний на такому рівні Серхі збив Будимира. Сам Анте пенальті й реалізував.

Ну, і четвертий гол Бретонеса здалеку – це вже до Войцеха Щенсни; треба йому набирати форму поскоріше, а то з Пеньєю біда.

Уже в середу в «Барси» матч із «Янг Бойз» у ЛЧ – думається, там склад буде бойовим зі старту, і якість гри теж відрізнятиметься.

Поки ж констатуємо – у команди Фліка в таблиці залишилося 21 очко, і вона в будь-якому разі залишиться лідером за підсумками туру.

ОСАСУНА – БАРСЕЛОНА – 4:2
Будимир (18, 72, з пенальті), Сарагоса (28), Бретонес (85) – Віктор (53), Ямаль (90).
Осасуна: Еррера, Аресо (Відаль, 84), Бойомо, Катена, Крус (Еррандо, 84), Ібаньєс, Торро, Орос, Рубен Гарсія (Пенья, 59), Будимир (Рауль Гарсія, 77), Сарагоса (Бретонес, 77).
Барселона: Пенья, Кунде, Серхі Домінгес (Форт, 85), Кубарсі, Мартін (Бальде, 70), Торре (Рафінья, 59), Ерік Гарсія, Педрі, Ферран Торрес, Левандовський (Касадо, 70), Віктор (Ямаль, 59).
Попередження: Ібаньєс (61), Сарагоса (69) – Серхі Домінгес (71), Педрі (90+6).

28 вересня 2024 23:55