«Барселона» має намір домовитися про розірвання контракту з Грізманном до ЧС-2022
«Барселона» має намір домовитися про розірвання контракту з нападником Антуаном Грізманном. Каталонці пропонують «Атлетико» достроково викупити гравця ще до чемпіонату світу-2022.
Француз виступає за мадридський клуб на правах оренди до літа 2023 року. В угоді було прописано суму обов’язкового викупу в 40 мільйонів євро, які «Атлетико» буде зобов’язаний заплатити, якщо Антуан зіграє певну кількість матчів.
«Барселона» вважає, що умови для викупу вже створені, але припускає, що деякі пункти угоди «Атлетико» може витлумачити свою користь. Каталонці запропонували мирову угоду, за якою мадридці викуплять контракт Грізманна приблизно за половину обов’язкової суми – за 21 мільйон євро.
У разі успіху синьо-гранатові суттєво розвантажать зарплатну відомість на сезон 2023/24, якщо форвард не залишиться в «Атлетико».
Грізманн пішов в оренду до мадридців у 2021 році. Дієго Сімеоне зберіг форварда в команді й у новому сезоні.
1 жовтня 2022 16:11