Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Іспанія, 1-й тур. Альмерія – Реал 1:2. Чемпіон починає з нелегкої перемоги

Чемпіон Іспанії «Реал» розпочав захист титулу гостьовим поєдинком против «Альмерії».

Мадридцям довелося відігруватися – вже на 7-й хвилині Рамазані відкрив рахунок.

Зрівняти рахунок «Реал» зміг лише в середині другого тайму – Бензема вивів Лукаса Васкеса практично на порожні ворота – 1:1.

Згодом тотальна ігрова перевага команди Карло Анчелотті втілилася в гол Алаби. Відзначимо, що австрієць з’явився на полі лише за хвилину до взяття воріт.

Гості впевнено довели гру до переможного кінця і записали до свого активу перші три очки.

АЛЬМЕРІЯ – РЕАЛ – 1:2
Рамазані (7) – Васкес (61), Алаба (75).
Альмерія: Фернандо, Чумі, Елі, Бабич, Кайкі (Сола, 81), Акьєме, Егуарас (Портільйо, 81), Робертоне (Курро, 57), Саму Кошта, Садік (Соуза, 71), Рамазані (Ласо, 71).
Реал: Куртуа, Начо, Рюдігер, Менді (Алаба, 74), Кроос (Каземіро, 83), Чуамені (Азар, 58), Камавінга (Модрич, 46), Васкес, Вальверде, Бензема, Вінісіус Жуніор (Себальйос, 83).
Попередження: Садік (41), Курро (67), Сола (86) – Камавінга (41).

15 серпня 2022 00:57