Сьогодні 3 листопада 2025 р.

«Андерлехт» оголосив про трансфер Торгана Азара

Бельгійський нападник Торган Азар, брат Едена, Кіліана та Етана Азар, наприкінці свого контракту з дортмундською «Боруссією» не зміг боротись за місце в стартовому складі, тож другу частину попереднього сезон був змушений провести в оренді в складі нідерландського ПСВ.

Цей короткотривалий досвід виступів за інший колектив підштовхнув 30-річного гравця до висновку про необхідність залишити розташування «джмелів» на постійній основі та шукати собі щастя деінде.

У цьому контексті бельгійський «Андерлехт» дуже вчасно виступив із пропозицією в 4 млн євро, тож «Боруссія» радо скористалась останньою нагодою заробити на продажі свого футболіста бодай-якісь притомні кошти.

Контракт підписано до 2026 року.

Відзначимо, що Торган повернеться на батьківщину вперше з часів оренди до «Зюлте-Варегема» з лондонського «Челсі» взимку 2012 року.

7 вересня 2023 11:57







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Португалія, 1-й тур. Бенфіка – Ріу Аве. Огляд матчу

 

24 вересня 2025 00:43

Портуалія, 6-й тур. АВШ – Бенфіка. Огляд матчу з голом Судакова

 

20 вересня 2025 22:24

Португалія, 5-й тур. Бенфіка – Санта-Клара. Огляд матчу

 

13 вересня 2025 11:00