Сьогодні 3 листопада 2025 р.

Кендзьора може перейти в «Лех» – екс-клуб динамівця вражаюче підтримав Україну на очах гравця

Захисник Динамо Томаш Кендзьора найближчим часом розпочне тренування у складі польського «Леха».

Правий оборонець киян був присутній у Познані на матчі «Лех» – «Ракув» (0:1). На 11-й хвилині гри (саме в неділю був 11-й день початку війни в Україні), арбітр зупинив поєдинок. Футболісти та уболівальники, серед яких був і Кендзьора, оплесками підтримали Україну. На трибунах і табло стадіону в цей час був синьо-жовтий прапор.

Найближчими днями 27-річний Томаш розпочне тренування з «Лехом» – у цій команді він підтримуватиме форму на час війни в Україні. Не виключено, що клуб із Познані навіть орендує захисника в «Динамо», повідомляє Gol24.

Зауважимо, саме з «Леха» Кендзьора перейшов у «Динамо» влітку 2017-го. З того часу Томаш зіграв за київську команду 180 матчів і забив 7 голів. Саме в Україні поляк зустрів свою половинку і одружився у 2021 році.

7 березня 2022 16:50







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Португалія, 1-й тур. Бенфіка – Ріу Аве. Огляд матчу

 

24 вересня 2025 00:43

Портуалія, 6-й тур. АВШ – Бенфіка. Огляд матчу з голом Судакова

 

20 вересня 2025 22:24

Португалія, 5-й тур. Бенфіка – Санта-Клара. Огляд матчу

 

13 вересня 2025 11:00