Мессі і Суарес вивели «Інтер Майамі» у чвертьфінал Кубка чемпіонів КОНКАКАФ, Кривцов відіграв 77 хвилин

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ «Інтер Майамі» вдома впевнено здолав «Нешвілл» (3:1).

Після бойової нічиєї у першій зустрічі (2:2) «чаплі» забили три м'ячі, пропустивши у відповідь гол престижу лише у доданий час.

Мессі на 8-й хвилині вивів сам на сам Суареса і той відкрив рахунок у матчі. В середині тайму Ліонель відзначився вже сам, замкнувши передачу від Гомеса з району одинадцятиметрової позначки. По перерві Тейлор зняв усі питання щодо переможця, головою перекинувши сферу у сітку після навісу Суареса.

Український захисник Сергій Кривцов вийшов у старті і провів на полі 77 хвилин. Лише після його заміни «Нешвіллу» вдалось розпакувати ворота «Інтера».

Наш земляк за проведений у матчі час зробив 59 дотиків до м'яча, здійснив 2 перехоплення, 2 виноси, 7 разів втрачав сферу, заробив 1 фол, виграв повітряну дуель, віддав три передачі з чотирьох, які досягли адресата, а точність його пасів склала 87%. Статистичний портал SofaScore поставив йому середні 6,9 бала.

14 березня 2024 09:46