Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Іранські фанати Роналду зірвали тренування «Аль-Насра» в Тегерані

Приїзд португальського нападника «Аль-Насра» Кріштіану Роналду в Тегеран викликав величезний ажіотаж.

Як повідомляє TasnimSport, через неконтрольоване скупчення людей, охочих побачити Роналду, «Аль-Насру» довелося скасувати тренування команди. Зазначається, що сотні вболівальників вибігли на дорогу і супроводжували автобус, у якому їхав португальський гравець.

Футболіст у складі саудівського клубу прилетів до Тегерана на матч азійської Ліги чемпіонів із «Персеполісом», який відбудеться сьогодні, 19 вересня, і розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Кріштіану Роналду перейшов в «Аль-Наср» у січні 2023 року. Контрактна угода гравця з клубом розрахована до 2025 року. У нинішньому сезоні Роналду взяв участь у чотирьох матчах у чемпіонаті Саудівської Аравії, в яких записав до свого активу шість голів і чотири результативні передачі.

19 вересня 2023 09:53







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Туреччина, 31-й тур. Трабзонспор – Різеспор. Огляд матчу з дублем Зубкова

 

14 квітня 2025 01:22

Кубок Туреччини, 1/4 фіналу. Трабзонспор – Бодрумспор. Огляд матчу з голом Зубкова

 

02 квітня 2025 22:19

Греція, чемпіонський раунд. 1-й тур. Олімпіакос – Панатінаїкос. Огляд матчу з дублем Яремчука

 

31 березня 2025 14:00