Сьогодні 3 червня 2025 р.

Лунін претендує на звання найкращого воротаря року за версією ФІФА

Голкіпер «Реала» та збірної України Андрій Лунін номінований на 9-ту церемонію нагородження премією The Best FIFA Football Awards у категорії «Найкращий воротар серед чоловіків».

Також на приз претендують Давід Рая («Арсенал» та збірна Іспанії), Едерсон («Манчестер Сіті» та Бразилія), Еміліано Мартінес («Астон Вілла» та Аргентина), Джанлуїджі Доннарумма («ПСЖ» та Італія), Майк Меньян («Мілан» та Франція) та Унаї Сімон («Атлетик» та Іспанія).

Вперше участь у голосуванні візьмуть вболівальники. Голосування триватиме до 10 грудня включно.

Крім вболівальників, також голосуватимуть капітани та тренери національних збірних команд та представники ЗМІ.

Успіх Луніна в ФІФА описали наступними словами:

«Найбільш титулована команда в історії європейського футболу, «Реал», минулого року повернувся на свій континентальний переможний шлях, завоювавши 15-ту ЛЧ, а Лунін був головним гравцем у більшій частині їхнього квесту у турнірі.

Голкіпер збірної України зіграв за «Реал» в усіх раундах плей-оф ЛЧ, крім фіналу. Його найкращий час припав на перемогу в серії пенальті 4:3 над «Манчестер Сіті» у чвертьфіналі, коли він відбив два удари з позначки.

Лунін і «Реал» також досягли успіху на внутрішній арені, вигравши сезон Ла Ліги 2023/24 та випередивши «Барселону» на 10 очок. Лунін зіграв ключову роль, вийшовши в стартовому складі в 21 з 38 матчів команди, щоб гарантувати їй 36-й титул чемпіона.

Він також зіграв у Суперкубку Іспанії, коли «Реал» розгромив «Барселону» з рахунком 4:1, забезпечивши 25-річному гравцю три титули за рік».

29 листопада 2024 12:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок Греції, фінал. ОФІ – Олімпіакос. Огляд матчу

 

17 травня 2025 22:53

Чемпіонат Португалії, 33-й тур. Бенфіка – Спортинг. Огляд матчу

 

11 травня 2025 10:00

Туреччина, 34-й тур. Касимаша – Трабзонспор. Огляд матчу

 

05 травня 2025 23:30