Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Ребров програв фінал Кубка Ліги ОАЕ

У суботу, 27 травня, відбувся фінальний матч Кубка Ліги ОАЕ між клубами «Аль-Айн» та «Аль-Шарджа». Гра завершилася поразкою підопічних українського фахівця Сергія Реброва з рахунком 1:2.

Рахунок у матчі було відкрито на 30-й хвилині. Тоді Куаме Аутонне Куадіо вивів «Аль-Айн» вперед. Проте вже через 13 хвилин «Аль-Шарджа» зрівняв рахунок, а на 10-й доданій до першого тайму вийшов уперед.

Український вінгер «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко у цьому поєдинку не грав через травму.

«Аль-Айн» разом із Сергієм Ребровим програв усі три фінали у кубках: поразка у Суперкубку ОАЕ, невдача у Кубку ОАЕ і тепер фіаско у Кубку Ліги. У всіх трьох матчах команду українського наставника обігравав Космін Олерою разом із «Аль-Шарджа».

27 травня 2023 21:06