Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Результати матчів п’ятниці, 18 березня

«Футбольний клуб»

Топ-чемпіонати, єврокубки, матчі за участю українських легіонерів – розклад, відео- та ТВ-трансляції.

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур*
21:30   БОХУМ – БОРУССІЯ М – перерваний за рахунку 0:2 через заворушення на трибунах

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур*
22:00   АТЛЕТИК – ГЕТАФЕ 1:1

Чемпіонат Італії, 30-й тур*
19:30   САССУОЛО – СПЕЦІЯ 4:1
            Віктор Коваленко (18 ігор, 1 гол, 4 асисти) у минулому турі відзначився результативною передачею за «Спецію», але сьогодні зазнав із командою розгрому.
22:00   ДЖЕНОА – ТОРІНО 1:0

Чемпіонат Франції, 29-й тур*
22:00   СЕНТ-ЕТЬЄН – ТРУА 1:1

Матчи с участием украинских легионеров
21:00   ФЕРЕНЦВАРОШ – МЕЗЬОКЬОВЕШД 1:0. Чемпіонат Угорщини, 25-й тур
             «Ференцварош» Олександра Зубкова (17 ігор, 1 гол, 2 асисти) виграв уже три поспіль поєдинки і лідирує з 8-очковим відривом. В активі українського хавбека 69 хвилин ігрового часу, в пасиві – жовта картка.