Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Коноплянка забив у Кубку Польщі, але «Краковія» програла

Український півзахисник Краковії Євген Коноплянка продовжив гольову ходу Кубком Польщі, але це не допомогло його команді обіграти Ресовію (3:4).

У матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти Жешува  Коноплянка перед свистком на перерву зумів вивести Краковію вперед, на той момент рахунок був 2:2. Українець пробив сильним ударом у лівий нижній кут воріт, голкіпер вгадав напрямок удару, але не встиг дотягнутися до м'яча. Коноплянка перебував на полі до 76-ї хвилини, після чого був замінений на Будзінськи.

Зрештою, у наступну стадію турніру пройшов Жешув (4:3), який виступає у другому за силою дивізіоні Польщі, де посідає 13-те місце у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у попередній стадії Краковія зустрічалася з ЛКС (3:1), один із переможних голів забив Коноплянка.

Цього сезону на рахунку 33-річного українського півзахисника дев'ять матчів і три голи за Краковію. Контракт Коноплянки із «смугастими» розрахований до 30 червня 2023 року.

19 жовтня 2022 21:55