Сьогодні 25 червня 2026 р.

«Аль-Шабаб» офіційно розірвав контракт із Бущаном

«Аль-Шабаб» на своїй офіційній сторінці в Instagram повідомив про розірвання контракту з Георгієм Бущаном.

Нагадаємо, минулого сезону екс-голкіпер «Динамо» виступав за «Полісся» на правах оренди й продовжує залишатися в житомирському клубі.

25 червня 2026 15:53







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок Туреччини, фінал. Трабзонспор – Коньяспор. Огляд матчу

 

23 травня 2026 09:00

Португалія, 30-й тур. Спортинг – Бенфіка. Огляд матчу

 

20 квітня 2026 09:10

Португалія, 13-й тур. Бенфіка – Спортинг. Огляд матчу з голом Судакова

 

06 грудня 2025 09:00