«Аль-Шабаб» офіційно розірвав контракт із Бущаном
«Аль-Шабаб» на своїй офіційній сторінці в Instagram повідомив про розірвання контракту з Георгієм Бущаном.
Нагадаємо, минулого сезону екс-голкіпер «Динамо» виступав за «Полісся» на правах оренди й продовжує залишатися в житомирському клубі.
25 червня 2026 15:53