Сьогодні 5 лютого 2025 р.

Коваленко бажає продовжити кар'єру в МЛС

31 серпня «Аталанта» розірвала контракт із Віктором Коваленком і з того часу українець знаходиться у статусі вільного агента. За інформацією Sport.ua, 28-річний гравець схиляється до того, щоб продовжити виступи в МЛС. Зараз агенти гравця шукають можливі варіанти працевлаштування за океаном. Однак місцеві клуби не готові пропонувати Коваленку такі умови, які були у нього в Італії.

За інформацією джерела, Коваленко має пропозицію від клубу турецької Суперліги, який готовий дати хороший особистий контракт, однак українець поки не готовий їхати до Туреччини.

Нагадаємо, що раніше була інформація, що Коваленко дуже прискіпливо ставиться до пропозицій подальшого працевлаштування і хоче залишитися в Італії.

В Серії А українець, крім «Аталанти», на правах оренди грав в «Емполі». В минулому сезоні Коваленко зіграв за «Емполі» 17 матчів в Серії А, в яких забив 1 гол і віддав одну результативну передачу.

6 грудня 2024 15:19







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Бущан дебютував у складі Аль-Шабаба. Огляд матчу

 

01 лютого 2025 11:15

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1056-го дня повномасштабної війни

 

14 січня 2025 22:00

Кубок португальської ліги, фінал. Спортинг – Бенфіка. Огляд матчу

 

12 січня 2025 09:30