Для Зінченка сезон завершено
Захисник збірної України й «Аякса» Олександр Зінченко зазнав серйозної травми у першому ж матчі за нову команду в основному складі – проти «Фортуни». Нідерландський клуб виступив із заявою, прокоментувавши стан справ.
«Олександр Зінченко зазнав серйозної травми та вибув на тривалий термін. Захисник ушкодив коліно.
Після обстеження в лікарні з’ясувалося, що футболістові необхідне оперативне втручання. Операцію планують провести найближчим часом.
Після хірургічного лікування на 29-річного гравця збірної України очікує тривалий період реабілітації. Таким чином, у поточному сезоні Зінченко більше не зможе допомогти своїй команді на полі», – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що контракт українця з «Аяксом» розрахований до кінця сезону, а отже є велика ймовірність, що він більше не зіграє за нідерландський клуб. Також Зінченко не допоможе збірній України в матчах плей-оф до ЧС-2026. 26 березня «синьо-жовті» зіграють із Швецією.
16 лютого 2026 18:10