Сьогодні 14 березня 2025 р.

«Ракув» оголосив про трансфер Кочергіна

Півзахисник «Зорі» Владислав Кочергін офіційно перейшов до «Ракува».

Контракт з 25-річним українцем вступить у дію 1 липня та буде діяти до 30 червня 2025 року з можливістю продовження ще на рік.

Оскільки ФІФА дозволила гравцям із України реєструватися в інших командах до 30 червня, футболіст вже зараз зможе грати за польський клуб.

«Я дуже радий бути тут, мене так тепло зустріли. Я хочу відновити тренування, щоб моя гра якомога швидше допомогла команді. Пишаюся тим, що буду грати в Польщі, та дякую всім полякам за допомогу Україні», – сказав Кочергін після підписання контракту.

Кочергін грав за «Зорю» з літа 2017 року, перейшовши з «Дніпра», забив 23 голи та зробив 15 асистів у 124 матчах. В жовтні 2021-го був переведений у дубль через небажання проводжувати контракт із луганським клубом, із того часу не грав в офіційних матчах. У вересні минулого року дебютував за збірну України.

«Ракув» після 26-ти турів іде другим у чемпіонаті Польщі. За команду грає колишній форвард київського «Динамо» Ілля Шкурін.

26 березня 2022 23:24







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Роналду проти Бущана. Саудівська Аравія, 24-й тур. Аль-Наср – Аль-Шабаб. Огляд матчу

 

08 березня 2025 10:00

Кубок Греції, 1/2 фіналу. Олімпіакос – АЕК. Огляд першого матчу

 

27 лютого 2025 03:46

Бущан дебютував у складі Аль-Шабаба. Огляд матчу

 

01 лютого 2025 11:15