Амстердамське піке. «Аякс» звільнив спортивного директора

«Аякс» звільнив спортивного директора Свена Міслінтата через «відсутність підтримки всередині клубу». Наголошується, що звільнення не пов'язане з розслідуванням за підозрою у фінансових махінаціях, ініційованому минулого тижня.

«Декілька спроб відновити широку підтримку не привели до бажаного результату. Це призвело до заворушень усередині клубу та навколо нього, в тому числі через невтішні результати», – сказав Ян ван Галст, тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора «Аякса».

В Ередивізі-2023/24 амстердамці здобули лише одну перемогу в чотирьох матчах і наразі посідають 14-те місце в таблиці. Поєдинок 6-го туру проти «Фейєноорда» був перерваний на 55-й хвилині через уболівальників, котрі кидали на поле файєри – на той момент «Аякс» поступався з рахунком 0:3…

25 вересня 2023 10:58