Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Трубін проти «Ешторіла»: п'ять сейвів та один пропущений м'яч

Бенфіка переграла Ешторіл у 25 турі чемпіонату Португалії. «Орли» з перших хвилин насіли на ворота суперника і це призвело до гола на 15 хвилині.

Утім, довго втримувати перевагу не вдалося. Гомеш відновив рівновагу через невеликий проміжок часу.

Анатолій Трубін в епізоді зіграв ключову роль. Після навісу гравця Ешторіла кіпер вибив м'яч прямо на Гомеша, а той вже розстрілював українця. Це був єдиний удар в площину воріт від суперника Бенфіки на той момент.

«Орли» знов повели у рахунку ще до перерви, а на початку другого тайму подвоїли свою перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу Бенфіки 3:1. Анатолій Трубін здійснив п'ять сейвів.

Бенфіка – Ешторіл – 3:1
Голи: Кокджу (15), Леонарду (45+2), Гувея (49) – Гомеш (22).

11 березня 2024 00:27