Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Гармаш провів перший офіційний матч за «Осієк»

Український півзахисник Денис Гармаш дебютував за «Осієк» в матчі проти «Рієки». 33-річний футболіст вийшов на заміну на 60-й хвилині поєдинку чергового туру чемпіонату Хорватії. Його команда перемогла з рахунком 2:1.

Нагадаємо, нещодавно гравець покинув київське «Динамо» та приєднався до хорватського клубу.

Денис провів на полі 30 хвилин. Портал Sofascore нагородив гравця оцінкою в 6.8. Гармаш виконав 12 вдалих пасів, точність 86%, 21 раз доторкнувся до мʼяча та двічі ударив повз ворота. Через 7 хвилин після появи на полі півзахисник отримав жовту картку.

16 вересня 2023 23:44