Сьогодні 16 вересня 2025 р.

Зірка збірної Польщі подарував автомобіль швидкої допомоги для українських дітей

Каміль Глік – захисник італійського «Беневенто» і збірної Польщі – не залишився байдужим до біди, яку наробила путінська орда в Україні.

Ветеран «Кадри» не вперше реагує на трагічні події в Україні. Раніше він зробив це за допомогою слів, а тепер здійснив значно корисніший вчинок.

34-річний Глік придбав автомобіль швидкої допомоги. Його використовуватимуть для транспортування важкохворих українських дітей у Польщу. Після завершення війни в Україні футболіст передасть авто підрозділу охорони здоров'я. Про це повідомив польський журналіст Мацей Іванскі у Facebook.

За його словами, це далеко не перший випадок, коли Глік непублічно допомагає потребуючим, але цей вчинок футболіста заслуговує розголосу.

14 березня 2022 17:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Португалія, 5-й тур. Бенфіка – Санта-Клара. Огляд матчу

 

13 вересня 2025 11:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1264-го дня повномасштабної війни

 

10 серпня 2025 23:12

Кубок Греції, фінал. ОФІ – Олімпіакос. Огляд матчу

 

17 травня 2025 22:53