Найкращий гравець із шістьма сейвами. Оцінка Трубіна за матч «Бенфіки»

У неділю, 17 грудня, відбувся матч 14-го туру чемпіонату Португалії між «Брагою» та «Бенфікою». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «орлів».

У складі гостей із перших хвилин на полі з'явився український голкіпер Анатолій Трубін. Він відіграв увесь поєдинок і зберіг ворота сухими.

Після завершення зустрічі головний тренер «Бенфіки» Рогер Шмідт оцінив перфоманс українця:

«Я думаю, що він, очевидно, справився дуже добре. На останніх хвилинах йому довелося викластися на повну в цьому протистоянні. Він був упевнений у собі, він робить хорошу роботу.

Трубін вміє віддати м'яч у потрібний момент та потрібному партнеру по команді. Його навички дуже гарні. Трубіна спочатку трохи трусило, але зараз, завдяки іграм, він сильно виріс у «Бенфіці», – заявив Шмідт.

Статистичний портал WhoScored поставив Трубіну оцінку в 8.2 балів. Такий показник Анатолія є найкращим серед усіх гравців, які взяли участь у цьому матчі.

За поєдинок наш кіпер оформив 6 сейвів, включаючи неймовірний порятунок на останніх хвилинах, який не дозволив «Бразі» вирвати нічию.

Також Трубіна було визнано найкращим гравцем матчу за версією аналітиків португальської вищої ліги.

18 грудня 2023 10:34