Сьогодні 5 липня 2026 р.

Сікан переніс операцію та пропустить місяць

Український нападник Андерлехта Данило Сікан переніс хірургічне втручання та не допоможе команді протягом місяця.

Про це повідомляє Het Nieuwsblad.

24-річного форварда прооперували через пубалгію – хронічний біль у паховій ділянці, викликаний надмірними навантаженнями.

За інформацією джерела, хірургічне втручання пройшло успішно. Очікується, що Данило повернеться на поле через місяць та допоможе команді в матчах плейоф.

Нагадаємо, що Данило Сікан став повноцінним гравцем Андерлехта 21 січня 2026 року. Бельгійський клуб заплатив Трабзонспору за трансфер українця 4 мільйони євро.

За нову команду Сікан зіграв лише 6 матчів, але результативними діями не відзначився. Востаннє форвард виходив на поле 28 лютого в матчі чемпіонату Бельгії проти Левена (5:1).

3 квітня 2026 10:38







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок Туреччини, фінал. Трабзонспор – Коньяспор. Огляд матчу

 

23 травня 2026 09:00

Португалія, 30-й тур. Спортинг – Бенфіка. Огляд матчу

 

20 квітня 2026 09:10

Португалія, 13-й тур. Бенфіка – Спортинг. Огляд матчу з голом Судакова

 

06 грудня 2025 09:00