Франція, 27-й тур. Лілль – Ланс 2:1

27-й тур чемпіонату Франції відкрився матчем за участю претендентів на високі місця, «Лілля» та «Ланса». Вже на дев'ятій хвилині господарі розіграли комбінацію із вирішальним ударом Едона Жегрова. На 60-й хвилині воротар гостей зреагував на удар Габріеля Гудмундссона, а Жегрова добив – 2:0. Медіна допоміг Елю Ваї повернути інтригу на останній ігровий відрізок – 2:1.

«Лілль» потіснив «Монако» з третього місця, суперник – шостий.

ЛІЛЛЬ – ЛАНС – 2:1
Жегрова (9, 60) – Ваї (78).
Лілль: Шевальє, Сантуш, Діакіте, Йоро, Ісмаїлі, Гудмундссон (Алессандро, 86), Андре, Бенталеб, Жегрова (Унас, 77; Кабелла, 86), Гаральдссон (Кавалейру, 90+2), Девід (Даго, 90+2).
Ланс: Самба, Агілар (Томасон, 87), Данзо, Медіна, Франковськи (Фюльжені, 61), Абдул-Самед (Діуф, 70), Ель-Енауї, Чавес (Айдара, 61), Давід Кошта, Саїд (Ваї, 61), Сотока.

30 березня 2024 00:05