Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Франція, 16-й тур. Лілль – ПСЖ 1:1. «Доги» врятувалися у компенсований час

Центральним поєдинком неділі була зустріч «Лілля» та «ПСЖ». Підопічні Паулу Фонсеки у випадку перемоги наздоганяли «Монако» за очками, а парижани могли відірватися від «Ніцци» аж на 7 очок.

Перший тайм активніше провів «ПСЖ». Підопічні Луїса Енріке значно більше володіли м'ячем, але з 6-ти ударів по воротах у площину прилетів лише один. Лілль взагалі не потурбував Тенаса в перші 45 хвилин. Як наслідок, нулі після першої половини, але у другому таймі «ПСЖ» таки забив. Допоміг пенальті, який заробив Лукас Ернандес, а реалізував Кіліан Мбаппе. Все йшло до перемоги парижан, але вже в доданий час Джонатан Девід забив гол у відповідь і приніс Ліллю нічию. 1:1 – «ПСЖ» набрав 37 балів і відірвався від «Ніцци» на 5 очок. «Лілль» іде 4-м – 28 пунктів.

ЛІЛЛЬ – ПСЖ – 1:1
Девід (90+3) – Мбаппе (66, з пенальті).
Лілль: Шевальє, Діакіте(Сантос, 71), Йоро, Алессандро, Ісмаїлі, Бенталеб, Андре (Унас, 90), Жегрова, Гомес, Гудмундссон (Кабелла, 71), Язиджі (Девід, 81).
ПСЖ: Тенас, Маркіньос, Даніло Перейра (Шкриньяр, 75), Ернандес, Заір-Емері, Угарте (Хакімі, 67), Вітінья, Лі Кан Ін, Дембеле (Асенсіо, 81), Барколя (Коло Муані, 67), Мбаппе.
Попередження: Діакіте (66) – Угарте (18).

17 грудня 2023 23:55