Сьогодні 3 квітня 2026 р.

Русин залишить «Сандерленд»

Новий головний тренер «Сандерленда», що гратиме в наступному сезоні в англійській прем’єр-лізі, Режис Ле Брі офіційно заявив, що нападник Назарій Русин залишить клуб у це трансферне вікно, повідомляє Sunderland Echo.

Французький спеціаліст заявив, що клуб потребує перебудови в атаці, а деякі футболісти, зокрема Русин, не входять до його планів на наступний сезон, попри те, що за даними Тransfermarkt вихованець «Динамо» має з клубом контракт до 30 июня 2027 року і коштує мільйон євро.

«Деякі гравці вже розуміють, що не залишаться. Це частина процесу. Ми хочемо підсилити конкуренцію, особливо в лінії нападу», — зазначив Ле Брі.

Русин приєднався до англійського клубу влітку 2023 року, але не зумів закріпитися в основі. У Чемпіоншипі він провів лише 15 матчів, здебільшого виходячи на заміну, та забив один м’яч. Також Русин грав в оренді в «Хайдуку». Ймовірно, тепер українець перебереться до континентальної Європи, де до нього є інтерес з боку кількох клубів із Бельгії та Польщі.

14 липня 2025 17:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок англійської ліги, фінал. Арсенал – Манчестер Сіті. Огляд матчу

 

22 березня 2026 21:04

Англія, 30-й тур. Ліверпуль – Тоттенгем. Огляд матчу

 

16 березня 2026 09:10

Англія, 30-й тур. Манчестер Юнайтед – Астон Вілла. Огляд матчу

 

16 березня 2026 08:40