Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів середи, 27 вересня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів і кубкових турнірів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

21:45   АСТОН ВІЛЛА – ЕВЕРТОН 1:2
            Для Віталія Миколенка (4 гри у клубному сезоні) ця зустріч стала вже другою в кубковому турнірі. У минулому раунді «Евертон» за участю українця обіграв «Лонкастер» – 2:1, а цього разу оказался сильнішим за «Астон Віллу». Українець відіграв перший тайм.
            БОРНМУТ – СТОК СІТІ (D2) 2:0
            Для Іллі Забарного (7 ігор у клубному сезоні) матч проти «Стока» став повноцінним дебютом у Кубку ліги, в якому раніше наш захисник із «Борнмута» не виступав ані в минулому, ані в поточному сезонах.
            БРЕНТФОРД – АРСЕНАЛ 0:1
            Олександр Зінченко (7 ігор у клубному сезоні) після матчу в Лізі Європи та недільної битви з «Тоттенгемом» отримав невеликий відпочінок і в кубковому протистоянні з'явився на полі з лави запасних на 69-й хвилині.
            ЛІВЕРПУЛЬ – ЛЕСТЕР (D2) 3:1
            ЛІНКОЛЬН (D3) – ВЕСТ ГЕМ 0:1
            ФУЛГЕМ – НОРВІЧ (D2) 2:1
            ЧЕЛСІ – БРАЙТОН 1:0
            Для Михайла Мудрика (6 ігор у клубному сезоні) цей двобій є особливим, адже по той бік барикад – наставник «Брайтона» Роберто Де Дзербі, який свого часу на полях УПЛ багато зробив для становлення вінгера. Гравець збірної України вийшов у стартовому складі та відіграв 68 хвилин.
22:00   НЬЮКАСЛ – МАНЧЕСТЕР СІТІ 1:0

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур***
20:00   АТЛЕТИК – ХЕТАФЕ 2:2
            ВІЛЬЯРЕАЛ – ЖИРОНА 1:2
            «Жирона» Віктора Циганкова (7 ігор, 1 гол, 1 асист) і Артема Довбика (7 ігор, 3 голи, 2 асисти) на виїзді в поточному турнірі ще не поступалася. Ця перемога дозволила команді українців одноосібно очолила турнірну таблицю. Циганков провів на полі 88 хвилин, а форвард збірної Україна забив перший гол гостей та був замінений на 69-й хвилині.
            РЕАЛ – ЛАС-ПАЛЬМАС 2:0
            Важко сказати, що може завадити «Реалу» Андрія Луніна (2 гри, 1 пропущений м’яч) здобути три очки в матчі проти одного з аутсайдерів Примери.
22:30   ВАЛЕНСІЯ – РЕАЛ СОСЬЄДАД 0:1
            Роман Яремчук вперше зіграв на легендарній і тепер домашній для нього «Местальї», коли вийшов на заміну на 74-й хвилині.
             КАДІС - РАЙО ВАЛЬЄКАНО 0:0

Кубок Німеччини, 1/32 фіналу
21:45   ВЕЕН (D2) – ЛЕЙПЦИГ 2:3

Чемпіонат Італії, 6-й тур***
19:30   ВЕРОНА – АТАЛАНТА 0:1
            ЕМПОЛІ – САЛЕРНІТАНА 1:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (1 гра) застряг на дні таблиці. Матч проти прямого конкурента став шансом хоч трішки покращити турнірне становище - команда українця залишила останній рядок. Коваленко потрапив у заявку, але на полі не вийшов.
            КАЛЬЯРІ – МІЛАН 1:3
21:45   ІНТЕР – САССУОЛО 1:2
            ЛАЦІО – ТОРІНО 2:0
            НАПОЛІ – УДІНЕЗЕ 4:1

Матчі за участю українських легіонерів
16:30   ПОНІКВЕ (D4) – ДИНАМО З 1:4. Кубок Хорватії, 1/16 фіналу
            Для «Динамо» Богдана Михайличенка (12 ігор, 2 асисти у клубному сезоні) ця зустріч не стата проблемою. Українець вийшов на заміну на 77-й хвилині поєдинку й допоміг номінальним гостям здобути перемогу.

Матчі суперників українських клубів у єврокубках
21:45   АНТВЕРПЕН – ГЕНТ 0:0. Чемпіонат Бельгії, 5-й тур
            Маємо суперечку «Антверпена», який 4 жовтня прийме «Шахтар» в рамках Ліги чемпіонів, і «Гента», який на старті групової стадії Ліги конференцій розійшовся миром із «Зорею» (1:1), а повторно зустрінеться з нею у грудні. Обидві команди перебувають у гарній формі – одна поразка на двох. Утім, якщо «Гент» розташувався на вершині таблиці бельгійсьої першості, то «Антверпен» із п'ятиочковим відставанням іде п'ятим.

* – трансляція на OTT-сервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.