Миколенко проти «Кристал Пелес»: 76 дотиків, три ключові передачі, один удар і хороша преса

Провів матч на стабільно високому рівні. Мова про гру захисника «Евертона» Віталія Миколенка у поєдинку 25-го туру АПЛ проти «Кристал Пелес» (1:1).

Українець традиційно вийшов в основі ліверпульського колективу та відіграв увесь матч і отримав по його завершенню досить пристойні оцінки – 6,9 і 7,1 від провідних статистичних порталів WhoScored и Sofascore відповідно.

Статистика Миколенка у матчі проти «Крістал Пелас» наступна: один винос м'яча, одне перехоплення і 17 втрат, чотири виграні верхові дуелі з п'яти, один фол, 76 дотиків до м'яча, 46 точних передач із 60 (77%), зокрема три ключові, один удар по воротах (заблокований).

Британська преса відзначила дії українця в атаці та обороні.

Liverpoolecho (7/10): «Дисципліновано діючи на позиції лівого захисника, він добре тримав форму в обороні, пропонуючи вихід вперед, коли це було можливо».

Liverpoolworld (6/10): «У першому таймі віддав один пристойний навіс у штрафну і загалом був надійним. У другому таймі заблокував хороший удар по воротах».

Goodisonnews (6/10): «Український легіонер створював загрозу, зробивши кілька класних прострілів у штрафний майданчик. На жаль, не зміг забити відмінним ударом у другому таймі, який був добре заблокований захистом Пелес».

Після нічиєї з «Кристал Пелес» «Евертон» піднявся на одну сходинку вгору і покинув зону вильоту. У команди Шона Дайча 20 очок в активі, які дозволяють їй триматися на 17-му щаблі в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

У 26-му турі «Евертон» на виїзді зіграє проти «Брайтона». Поєдинок заплановано на 24 лютого. Початок гри о 17:00 за київським часом.

Віталій Миколенко у поточному сезоні провів за «Евертон» 26 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, один автогол.

20 лютого 2024 11:52