Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Англія, 15-й тур. Мудрик не засмутив «Юнайтед», «Сіті» докотився до поразки

Півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик відзначився дебютною результативною передачею в поточному розіграші АПЛ. Вінгер збірної України допоміг Коулу Палмеру зрівняти рахунок наприкінці першого тайму матчу з «Манчестер Юнайтед».

Цікаво, що Михайло сам мав дві чудові нагоди забити, але його перший «постріл» на себе прийняла стійка, а другий прийшовся поруч із нею. Після перерви наш легіонер також був активний, але цього було недостатньо й за тренерським рішенням він пішов відпочивати на 77-й хвилині. На той момент «сині» вже програвали, Маурісіо Почеттіно намагався щось змінити, але успіху так і не досяг.

У паралельному поєдинку «Астон Вілла» поклала на лопатки «Манчестер Сіті». Й не можна казати, що сенсаційно – цілком за грою. Мабуть, до цього вже йшло давно, адже манкуніанці зійшлися з «вілланами», маючи за плечима три нічиї поспіль, щоправда з потужними суперниками («Челсі» – 4:4, «Ліверпуль» – 1:1, «Тоттенгем» – 3:3). Тим не менше, не варто занижувати заслугу команди Уная Емері.

Після цих матчів «Астон Вілла» на два очки обійшла «Сіті» й вийшла на третю сходинку в таблиці, на чотири турнірні бали відстаючи від лідируючого «Арсеналу». «МЮ» піднявся на шосте місце, а «Челсі» залишився десятим.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – ЧЕЛСІ – 2:1
Мактоміней (19, 69) – Палмер (45).
Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Магуайр, Лінделеф (Регілон, 46), Шоу, Бруну Фернандеш, Амрабат, Мактоміней, Антоні, Гарначо (Еванс, 90+3), Гейлунд (Решфорд, 84).
Челсі: Санчес, Кукурелья (Джеймс, 46), Тьяго Сілва, Дісасі, Колуїлл, Мудрик (Броя, 77), Фернандес, Палмер, Кайседо, Стерлінг, Джексон.
Попередження: Шоу (15), Гарначо (22), Діогу Далот (82), Регілон (90+4).

АСТОН ВІЛЛА – МАНЧЕСТЕР СІТІ – 1:0
Бейлі (74).
Астон Вілла: Мартінес, Конса, Дієго Карлос, Пау Торрес, Дінь (Морено, 90), Бейлі (Діабі, 85), Макгінн, Тілеманс (Ремзі, 85), Камара, Дуглас Луїс, Воткінс (Дуран, 90).
Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Рубен Діаш, Гвардіол, Стоунз, Аканджі, Льюїис (Матеуш Нунеш, 68), Бернарду Сілва, Фоден (Бобб, 73), Голанн, Альварес (Ковачич, 68).
Попередження: Воткінс (60), Камара (87) – Стоунз (45), Льюїс (53).