Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Англія, 2-й тур. Брайтон – МЮ 2:1. «Дияволи» втратили нічию

«Брайтон» у матчі 2-го туру чемпіонату Англії приймав «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів, які забили переможний гол на 90+5 хвилин.

У другому таймі гол міг забити Гарначо, але після його удару вже по порожніх воротах м’яч у сітку підправив новачок «МЮ» Зіркзе, проте він перебував у офсайді. Нагадаємо, що у першому турі саме гравець збірної Нідерландів приніс команді перемогу над «Фулгемом».

БРАЙТОН – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – 2:1
Велбек (32), Жоао Педру (90+5) – Діалло (60).
Брайтон: Стіл, Велтман, ван Хекке, Данк, Хінселвуд, Мілнер (Балеба, 73), Гілмор, Мінтех (Рюттер, 90), Жоао Педру, Мітома (Атінґра, 90), Велбек (Енцісо, 79).
МЮ: Онана, Мазрауї, Магуайр (де Лігт, 79), Мартінес, Далот, Мейну, Каземіро, Діалло (Антоні, 90), Маунт (Зіркзе, 46), Решфорд (Гарначо, 65), Фернандес (Мактоміней, 79).
Попередження: ван Хекке (89) – Діалло 76), Мейну (78).

24 серпня 2024 16:40