Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Англія, 32-й тур. Миколенко нарешті перемагає, Ярмолюк грає внічию, а Забарний програє аутсайдеру

Одразу п’ять матчів у рамках англійської Прем'єр-ліги розпочались о 17:00. Потенційно три матчі за участі наших співвітчизників, тому поговорити є про що, як там впорались команди українців і що відбулось в інших протистояннях?

«Евертон» приймав на своєму полі «Бернлі» у протистоянні борців за збереження прописки в еліті. Переможця матчу визначив єдиний гол Домініка Калверта-Льюїна наприкінці першого тайму, який став можливим через індивідуальну помилку голкіпера «бордових» Аріджанета Мурича. Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко традиційно вийшов у старті та провів на полі увесь матч.

У паралельному матчі «Борнмут» із українським центральним захисником Іллєю Забарним у стартовому складі вирушив у гості до «Лутона». Господарі поля відповіли на неймовірний камбек «вишень» у матчі першого кола, продемонструвавши на цей раз вже свій характер. «Лутон» поступався «Борнмуту» в один м'яч, проте у заключному відрізку поєдинку зумів не просто зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу завдяки голу Морріса на 90-ій хвилині.

«Брентфорд» Єгора Ярмолюка вирушив у гості до «Астон Вілли», де зробив вражаючу спробу камбеку в другому таймі, коли за короткий проміжок часу за рахунку 0:2 на користь суперника забив аж три м'ячі. Втім, на 81-ій хвилині Воткінс своїм голом трохи зіпсував настрій гравцям «Брентфорда» своїх другим голом у матчі, а виходу після цього на заміну українського центрального півзахисника та ключового бомбардира команди Айвена Тоуні не вплинули на підсумковий результат – 3:3.

«Ньюкасл» у непростому протистоянні зумів вирвати мінімальну перемогу над «Фулгемом» завдяки голу Бруно Гімараеса на 81-ій хвилині.

ЕВЕРТОН – БЕРНЛІ – 1:0
Гол: Калверт-Льюїн (45+2).
Евертон: Пікфорд, Коулман, Тарковскі, Брантуейт, Миколенко, Янґ (Гаррісон, 83), Ґарнер, Ґомеш, Макніл, Дукуре, Калверт-Льюїн (Бету, 83).
Бернлі: Муріч, Ассіньйон (Родріґес, 83), О'Ши, Естев, Тейлор (Амдуні, 84), Фостер, Каллен, Берґе, Ларсен (Браунгілл, 69), Одобер (Ґудмундссон, 83), Фофана (Вітіньо, 62).
Попередження: Тарковскі (34), Ґомеш (45) – Берґе (90).
Вилучення: О'Ши (67).

АСТОН ВІЛЛА – БРЕНТФОРД – 3:3
Уоткінс (39, 81), Роджерс (46) – Занка (59), Мбемо (61), Вісса (68).
Астон Вілла: Мартінес, Конса, Карлос, Торрес, Дінь (Морено, 90+4), Бейлі (Діабі, 90+4), Макґінн, Луїз, Роджерс (Дзаньйоло, 69), Тілеманс (Дуран, 90+4), Воткінс.
Брентфорд: Флеккен, Занка, Айєр, Коллінз, Рорслев, Дамсґор (Тоуні, 81), Янельт, Єнсен (Оньєка, 88), Реґілон (Льюїс-Поттер, 76), Мбемо (Мопе, 88), Вісса (Ярмолюк, 81).
Попередження: Карлос (85), Луїз (90+8) — Дамсґор (42), Вісса (53).