Сьогодні 22 червня 2026 р.

Зінченко: «Манчестер Сіті» – це добре, але треба йти далі»

Український футболіст Олександр Зінченко розповів про те, чому вирішив залишити «Манчестер Сіті», де є можливість постійно вигравати трофеї, та перейшов до «Арсеналу».

«Рішення було непростим. Після стільки років у «Манчестер Сіті» мене переповнюють емоції, але мені потрібний новий виклик. Я впевнений, що ще можу розвиватися як футболіст в «Арсеналі». Зроблю все, щоб рішення виявилося на 100% правильним. Ні про що не шкодую.

Звичайно, треба подякувати «Манчестер Сіті» за всі ці роки. Ключовий фактор переходу – це тренер «Арсеналу» Мікель Артета. Я казав Гвардіолі, що якщо прийде день піти, наступним тренером буде Артета.

«Манчестер Сіті» – це добре, але треба рухатися далі», – сказав Зінченко Ютуб-каналу Влади Седан.

29 липня 2022 11:57







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Арсенал – Бернлі. Огляд матчу

 

19 травня 2026 09:00

Англія, 37-й тур. Евертон – Сандерленд. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:15

Англія, 37-й тур. Брентфорд – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:00