Зінченко ризикує пропустити більше, ніж один матч «Арсеналу»
Український універсал Олександр Зінченко вчора пропустив матч четвертого туру АПЛ проти «Фулгема» (2:1) через проблеми з коліном. Як повідомляє журналіст TalkSport Алекс Крук, гравець національної збірної України може пропустити і наступний поєдинок «канонірів».
Наставник лондонців Мікель Артета поки не може на 100% розраховувати на Зінченка та на Томаса Партея, котрі наразі перебувають у лазареті. Ще невідомо, чи вони встигнуть відновитися за такий короткий термін.
Відзначимо, що наступну зустріч «Арсенал» проведе вже наступної середи, 31 серпня, зігравши проти «Астон Вілли» на «Емірейтс».
Додамо, що і Томас, і Зінченко виходили в стартовому складі в усіх трьох перших турах АПЛ поточного сезону. Їхнє місце на полі у вчорашньому поєдинку проти «Фулгема» зайняли відповідно Ельнені та Тірні.
Нагадаємо, що «Арсенал» наразі одноосібно лідирує в АПЛ з максимальними 12-ма очками в активі.
28 серпня 2022 12:02