Сьогодні 14 березня 2025 р.

Англія, 25-й тур. Виїзні звитяги Забарного та Зінченка, Ярмолюка та Миколенка

«Футбольний клуб»

Чотири клуби АПЛ, за які виступають кандидати до національної збірної України, здобули в суботу по три важливі виїзні очки.

22-річний центрбек Ілля Забарний (25 ігор) звично провів на полі всю зустріч від дзвінка до дзвінка, а його «Борнмут» впорався з аутсайдером чемпіонату «Саутгемптоном» – 3:1. При цьому самі «вишні» наздогнали і навіть обійшли за додатковими показниками «Челсі», злетівши на 5-ту сходинку, яка гарантує своєму володарю участь в Лізі Європи.

20-річний хавбек «Брентфорда» Єгор Ярмолюк (19 ігор) вийшов на заміну на 75-й хвилині і допоміг своїм партнерам втримати мінімальну перевагу над «Вест Гемом» – 1:0. Лондонський успіх став третьою поспіль гостьовою звитягою для «бджіл», які наразі закріпилися на 11-й сходинці.

А ось 28-річний універсал Олександр Зінченко (8 ігор) лише з лави запасних спостерігав за тим, як його «Арсенал» дотискає «Лестер» – 2:0. Цей результат дозволив «канонірам», які залишаються другими, принаймні на добу скоротити відстань від лідера АПЛ «Ліверпуля» до 4 балів.

Нарешті ще один футболіст нашої збірної – 25-річний захисник Віталій Миколенко (23 гри) – також допоміг своєму «Евертону» повернутися додому зі щитом. «Іриски» в Лондоні поклали на лопатки «Кристал Пелес» (2:1) і піднялися на 13-ту позицію. При цьому українець вийшов в основі гостей і провів на полі весь відрахований арбітром час.   

15 лютого 2025 21:20







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кубок Англії, 1/8 фіналу. Манестер Сіті – Плімут. Огляд матчу

 

01 березня 2025 23:00

Кубок Англії, 1/8 фіналу. Борнмут – Вулвергемптон. Огляд матчу

 

01 березня 2025 22:00

Англія, 27-й тур. Челсі – Саутгемптон. Огляд матчу

 

26 лютого 2025 09:15