Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Англія, 15-й тур. Лутон – Арсенал 3:4. Перемога в останній атаці за участю Зінченка

Усі розраховували, що у 15-му турі «Арсенал» без проблем розправиться з аутсайдером. Мабудь так думали й самі «каноніри», недооцінивши суперника. У результаті мало не втратили два дуже цінні очки, упустивши купу моментів, пропустивши три абсолютно необов'язкові м'ячі і забивши переможний гол на сьомій компенсованій хвилині. Команду Артети врятував Райс, який відзначився в останній атаці після подачі Едегора.

Наш Олександр Зінченко розпочав гру на лаві запасних, а на поле вийшов у середині другого тайму вже за рахунку 3:3. Українець взяв участь у переможній атаці.

ЛУТОН – АРСЕНАЛ – 3:4
Голи: Ошо (25), Адебайо (50), Барклі (57)  Мартінеллі (20), Жезус (45), Гаверц (60), Райс (90+7)
Лутон Таун: Камінскі, Менгі, Ошо, Белл, Каборе, Мпанзу (Кларк, 88), Барклі, Дауті (Джайлз, 88), Браун (Чонг, 62), Таунсенд (Огбене, 62), Адебайо (Морріс, 62).
Арсенал: Райа, Уайт, Саліба, Габріел, Ківіор (Зінченко, 65), Едегор, Райс, Гаверц, Сака, Жезус, Мартінеллі (Троссар, 65).
Попередження: Браун (33), Барклі (44)  Жезус (45+1).

6 грудня 2023 00:05