Зінченка визнали найкращим лівим захисником АПЛ

Лівий захисник збірної України та «Арсеналу» Олександр Зінченко за підсумками голосування опинився у збірній сезону 2022/23 англійської Прем'єр-ліги у FIFA 23.
Розробник гри FIFA 23 компанія Electronic Arts оголосила результати голосування глядачів за команду сезону в АПЛ. Одним із претендентів увійти до її складу був Олександр Зінченко, і йому це вийшло.
Примітно, що разом з ним до цієї команди потрапили ще три представники «Арсеналу» – Аарон Ремсдейл, Вільям Саліба та Мартін Едегор.
Символічна збірна АПЛ сезону 2022/23 у FIFA 23:
Голкіпер: Аарон Ремсдейл («Арсенал»);
Захисники: Кіран Тріпп'єр («Ньюкасл»), Рубен Діаш («Манчестер Сіті»), Вільям Саліба («Арсенал»), Олександр Зінченко («Арсенал»);
Півзахисники: Кевін де Брейне («Манчестер Сіті»), Каземіро («Манчестер Юнайтед»), Мартін Едегор («Арсенал»);
Нападники: Мохаммед Салах («Ліверпуль»), Ерлінг Голанн («Манчестер Сіті»), Маркус Решфорд («Манчестер Юнайтед»).
5 травня 2023 22:30