Сьогодні 10 вересня 2025 р.

Зінченко може повернутися на поле в спарингу з «Монако»

Лондонський «Арсенал» зіграє з «Монако» у своєму останньому товариському матчі перед стартом сезоном, який відбудеться сьогодні, 2 серпня, на стадіоні «Емірейтс».

У заключному передсезонному товариському матчі літнього сезону лондонський «Арсенал» зіграє з «Монако» у рамках Кубка Емірейтс. Це буде остання частина підготовки перед поєдинком Суперкубку Англії із «Манчестер Сіті».

Як повідомляє Football.london, головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета має намір включити до складу команди проти «Монако» українського захисника Олександра Зінченка, який тривалий час відновлювався після травми.

Склад Арсеналу проти Монако за версією Football.london: Рамсдейл – Уайт, Саліба, Габріель, Зінченко – Парті, Райс, Едегор – Сака, Троссард, Жезус.

На рахунку Зінченка минулого сезону 33 матчі (один гол і дві результативні передачі).

Контракт українця з «Арсеналом» розрахований до 30 червня 2026 року. Трансфермаркт оцінює його у 42 мільйони євро.

2 серпня 2023 13:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 3-й тур. Брайтон – Манчестер Сіті. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:00

Англія, 3-й тур. Ліверпуль – Арсенал. Огляд матчу

 

31 серпня 2025 23:01

Кубок англійської ліги, 1/32 фіналу. Вулвергемптон – Вест Гем. Огляд матчу

 

27 серпня 2025 09:20