Англія, 22-й тур. Вулвергемптон – Манчестер Юнайтед 3:4. Шалене завершення матчу

У матчі 22-го туру АПЛ зійшлись сусіди по турнірній таблиці – «Вулвергемптон» і «Манчестер Юнайтед». Вже на 5-й хвилині Решфорд вивів «дияволів» вперед, розвіявши туман скандалу «Манчестер Юнайтед» вирішив, що робити з Решфордом – лідер команди «спалився» в нічному клубі після гульок у нічному клубі.

В середині тайму Гойлунд подвоїв перевагу гостей – Расмус зумів під тиском двох захисників у падінні замкнути у сітку після прострілу Шоу з лівого флангу. На останніх хвилинах першого тайму «МЮ» забив ще два голи, але обидва були скасовані: результативну дію вкрали у Гойлунда (Гарначо забарився з передачею і данець заліз у офсайд) і Каземіро, який після навісу зі штрафного у воротарський також забіг у положення поза грою.

В середині другого тайму Каземіро зачепив Нету у власному штрафному і арбітр вказав на позначку – Сарабія з пенальті подарував вболівальникам «вовків» надію. За 10 хвилин Кілман після навісу з кутового добив сферу у сітку і скоротив відставання до мінімуму.

Вже у доданий час Нету довів фанатів до божевілля, поціливши у ближній кут – Онана лише провів м'яч поглядом. Здавалось, поєдинок так і завершиться нічиєю, але 18-річний Коббі Майну зумів вирвати перемогу для манкуніанців на 90+7-й хвилині.

ВУЛВЕРГЕМПТОН – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – 3:4
Сарабія (71, з пенальті), Кілман (85), Нету (90+5) – Решфорд (5), Гойлунд (22), Мактоміней (75), Мейну (90+7).
Вулвергемптон: Са, Гомеш (Фрейзер, 82), Доусон, Кілман, Кунья, Нету, Доерті (Аїт-Нурі, 54), Семеду, Дойл (Гомес, 82), Леміна, Белльгард (Сарабія, 63).
Манчестер Юнайтед: Онана, Шоу, Мартінес (Магвайр, 86), Варан, Далот, Каземіро (Мактоміней, 73), Майну, Фернандеш, Решфорд (Антоні, 73), Гарначо (Еванс, 90+2), Гойлунд (Форсон, 86).
Попередження: Доусон (45+2), Кунья (89) – Каземіро (3), Мартінес (48), Онана (78), Гарначо (90+8), Шоу (90+10).

2 лютого 2024 00:15