Екстренер «Порту» та «Фенербахче» погодився очолити одного з аутсайдерів АПЛ
Гарі О'Ніл був звільнений у неділю після драматичної поразки 2:1 від «Іпсвіча» на «Молінью» в суботу, яка супроводжувалася бійкою. «Вулвергемптон» швидко визначився головною кандидатурою на зміну англійському фахівцю та звернувся до Вітора Перейри.
Як повідомляє Sky Sports, «вовкам» вдалось домовитися про те, щоб португалець очолив їхній клуб. Англійці також узгодили компенсацію з командою саудівської професійної ліги «Аль-Шабаб», яка становить трохи більше 800 000 фунтів стерлінгів. З Перейрою також узгодять формальності, і очікується, що він підпише півторарічний контракт. У вівторок 56-річний португалець вилітає до Англії, а офіційне підтвердження його призначення очікується протягом наступних 24 годин.
Зазначимо, що Вітор Перейра також раніше тренував «Порту», «Фенербахче», «Олімпіакос» та інші клуби. Дебют португальця на чолі «Вулвергемптона» може відбутись 22 грудня у виїзному матчі проти «Лестера».
17 грудня 2024 16:10