Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Англія, 32-й тур. Арсенал - Саутгемптон 3:3. Камбек до ювілею Зінченка

«Арсенал» Олександра Зінченка знову провів невдалий матч. 9 квітня «каноніри» не змогли переграти «Ліверпуль» (2:2), маючи два м'ячі переваги.16-го розписали нічию з «Вест Гемом» (2:2). А тепер ледве пішли від поразки в протистоянні з «Саутгемптоном».

На початку матчу солював форвард гостей Алькарас: вразив ціль вже на 27-й секунді, а на 14-й хвилині віддав гольовий пас на Волкотта.

Мартінеллі досить швидко один м'яч відіграв, але потім «Саутгемптон» знову вийшов уперед.

Коли ж здавалося, що каноніри вже приречені, своє слово сказали Едегор та Сака. У підсумку – дуже бойова нічия 3:3.

Наш Олександр Зінченко відновився після травми та вийшов у стартовому складі. Це був його сотий матч в АПЛ. На полі українець провів 72 хвилини, записавши у свій пасив жовту картку.

Таким чином, «Арсенал» ризикує втратити лідерство. Він випереджає «МанСіті» на 5 очок, але «містяне» провели на два матчі менше.

АРСЕНАЛ – САУТГЕМПТОН – 3:3
Голи: Мартінеллі (20), Едегор (88), Сака (90) – Алькарас (1), Волкотт (14), Чалета-Цар (66).
Арсенал: Рамсдейл, Вайт, Холдінг, Габріел, Зінченко (Нкетіа, 72), Едегор, Партей, Вієйра (Троссард, 57), Сака, Жезус, Мартінеллі (Нелсон, 85). Саутгемптон: Базуну, Вокер-Пітерс, Беднарек (Чалета-Цар, 41), Белла-Кочап, Перро, Волкотт (Онуачу, 77), Ворд-Праус, Лавія (Діалло, 86), Ельюнуссі, Алькарас (Лянко, 46), Армстронг (Сулемана, 77).
Попередження: Зінченко (45+4) – Алькарас (27), Перро (32), Вокер-Пітерс (42), Армстронг (76), Діалло (90+4).

22 квітня 2023 00:01