Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 6 січня

«Футбольний клуб»

Розклад ігор топ-чемпіонатів, кубкових турнірів, зустрічей за участю українських легіонерів. Інтернет- і телевізійні трансляції на вітчизняних каналах.

Кубок Англії, 1/32 фіналу
14:45   САНДЕРЛЕНД (D2) – НЬЮКАСЛ 0:3
            «Ньюкаслу», який завершив невдачами сім із восьми своїх останніх офіційних матчів, протистояв вмотивований, непоступливий «Сандерленд» Назарія Русина (10 ігор, 1 гол, 1 асист у Чемпіоншипі), але чуда не сталося. Русин відіграв 85 хвилин.
17:00   ДЖИЛЛІНГЕМ (D4) – ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД 0:4
            КПР (D2) – БОРНМУТ 2:3
            «Борнмут» Іллі Забарного (21 гра у клубному сезоні) відігрався з 0:2, українець вийшов на поле на 84-й хвилині..
            СТОК СІТІ (D2) – БРАЙТОН  2:4
19:30   МІДЛСБРО (D2) – АСТОН ВІЛЛА 0:1
            ЧЕЛСІ – ПРЕСТОН (D2) 4:0
            Михайло Мудрик (20 ігор, 4 голи, 1 асист у клубному сезоні) розпочав першу гольову атаку.

Кубок Іспанії, 1/16 фіналу***
17:00   ЛУГО (D3) – АТЛЕТИКО 1:3
18:00   ЕСПАНЬОЛ (D2) – ХЕТАФЕ 0:1
19:00   ЕЛЬЧЕ (D2) – ЖИРОНА 0:2
            Віктор Циганков (2 гри у кубковому турнірі) залишився поза заявки «Жирони», а Артем Довбик (2 гри, 1 асист у кубковому турнірі) вийшов на поле на 75-й хвилині, коли гості вже забили два м'ячі.
20:00   УЕСКА (D2) – РАЙО ВАЛЬЄКАНО 0:2
21:00   АЛАВЕС – БЕТІС 1:0
22:30   АРАНДІНА (D4) – РЕАЛ 1:3
            Карло Анчелотті заздалегідь повідомив, що ворота «Реала» у суботу захищатиме не Андрій Лунін (10 ігор, 5 «на нуль», 6 пропущених м’ячів у клубному сезоні). Та і взагалі, напередодні призначеного на 10 січня суперкубкового протистояння з «Атлетико» «вершкові» були приречені на кадрову ротацію. Але це не завадило їм упевнено перемогти.

19:00   АВУАН (D4) – СТРАСБУР 0:4
            Захисник «Страсбура» Едуард Соболь (4 матчі у клубному сезоні) відіграв увесь матч.
            АМ’ЄН (D2) – МОНПЕЛЬЄ 1:2
            СОШО (D3) – ЛОР’ЯН 2:1
21:45   НІЦЦА – ОСЕР (D2) 0:0 (по пенальті 4:2)

Матчі за участю українських легіонерів
20:00   АРОУКА – БЕНФІКА 0:3. Чемпіонат Португалії, 16-й тур
            На горі таблиці – все вкрай щільно та напружено, отже для «Бенфіки» Анатолія Трубіна (12 ігор, 7 «на нуль», 5 пропущених м’ячів) кожна перемога дуже важлива в контексті боротьби за національне «золото». Наш воротар знову відіграв увесь матч.