Сьогодні 22 червня 2026 р.

Ярмоленко влітку покине «Вест Гем»

Вінгер «Вест Гема» Андрій Ярмоленко хоче залишити лондонський клуб після закінчення контракту 30 червня, повідомляє BBC Sport.

32-річний українець є одним з найбільш високооплачуваних гравців в команді. Головний тренер «Вест Гема» Девід Моєс вирішив дозволити футболісту піти, хоча в контракті півзахисника є опція продовження угоди на рік.

Ярмоленко став гравцем «Вест Гема» влітку 2018 року, перейшовши з дортмундської «Боруссії» за 20 мільйонів євро.

На рахунку хавбека 13 голів та 7 асистів у 84 матчах за клуб. В поточному сезоні футболіст взяв участь у 30 зустрічах та відзначився 3 забитими м’ячами. 

12 травня 2022 15:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Арсенал – Бернлі. Огляд матчу

 

19 травня 2026 09:00

Англія, 37-й тур. Евертон – Сандерленд. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:15

Англія, 37-й тур. Брентфорд – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:00