Сьогодні 10 вересня 2025 р.

«Ліверпуль» готовий заплатити 60 млн євро за Кубо і вже веде переговори з гравцем

23-річний крайній нападник «Реала Сосьєдад» Такефуса Кубо може продовжити кар'єру в англійському «Ліверпулі». Про це повідомляє AS із посиланням на Sponichi Annex.

За інформацією джерела, англійці готові активувати опцію викупу в контракті японця з «Реалом Сосьєдад», яка становить 60 млн євро. Керівництво «червоних» вже розпочало переговори з Кубо щодо умов особистого контракту. Зазначається, що мадридський «Реал» зберігає за собою 50% від майбутнього продажу гравця.

Нагадаємо, минулого сезону Кубо взяв участь у 41 матчі у всіх турнірах, у яких відзначився сімома голами та п'ятьма результативними передачами. Діюча трудова угода гравця з клубом розрахована до літа 2029 року. Згідно з інформацією, представленою на порталі Transfermarkt, ринкова вартість футболіста становить 50 млн євро.

22 липня 2024 18:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 3-й тур. Брайтон – Манчестер Сіті. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:00

Англія, 3-й тур. Ліверпуль – Арсенал. Огляд матчу

 

31 серпня 2025 23:01

Кубок англійської ліги, 1/32 фіналу. Вулвергемптон – Вест Гем. Огляд матчу

 

27 серпня 2025 09:20